Teksti suurus:
A A A

23.05.2015 Tartu maleva lahtised karikavõistlused

08.05.2015
EESMÄRK
Selgitada välja maleva parimad laskurid, propageerida laskesporti ja arendada koostööd erinevate jõustruktuuride vahel. Osalevatel kaitseliitlastel ja naiskodukaitsjatel on võimalus täita Laskur- ja Kütiklassi norme.         
Võistluste ajakava saadetakse võistkondade esindajatele peale eelregistreerimise lõppemist ja võistkondadel tuleb kohal olla pool tundi enne starti. 
 
Karikate, diplomite ja auhindade üleandmine toimub Tartu maleva või Kaitseliidu aastapäeval. Võitjaid teavitatakse. Individuaalselt või võistkondlikult 3 korda järjest võitnud saavad karikad endale. Eelmisel aastal individuaalselt või võistkondlikult võidetud karikad tuleb üle anda karikavõistluse peakorraldajale hiljemalt 20.05.2015.
 
REGISTREERIMINE JA MANDAAT
Iga SA üksus ja malevkond saab võistlusel osaleda ühe võistkonnaga.
Võistkonnad tuleb 1. osa võistlusteks registreerida hiljemalt 20.05.2015. Kui võistkond osaleb 2. osal samas koosseisus siis ei ole vaja uut registreerimist teha. Võistkonna registreerib esindaja lingile
https://docs.google.com/forms/d/1q4jkZxyEJq4RJQtKNGysi8AqlFG-6AdpsFVccJZrZpQ/viewform?usp=send_form  ( Esindaja võib olla ka üks võistlejatest.)
Kui etteantud tähtajaks registreerimine on tegemata siis võistlema ei pääse. Mandaat toimub 23.05.2015 kell 08.00-08.20 Palukülas. Mandaati tuleb esitada lõplik võistkonna ülesandmisleht koos ohutustehnilise instruktaaži allkirjaga.
Enne 2. osa toimuvas mandaadis on võimalik põhjendatud avalduse alusel välja vahetada 1 võistleja. Võistkonnad, kes on ennast registreerinud võistlusele aga kellel ei ole võimalik kohale tulla peavad vähemalt 2 päeva enne võistluste toimumist sellest informeerima võistluse korraldajat.