Teksti suurus:
A A A

Elva malevkond
Elva malevkond on territoriaalkaitse üksus, mis kuulub Kaitseliidu Tartu maleva koosseisu. Meie põhiülesandeks on valmistuda sõjaajal tagama sisejulgeolekut ning rahuajal toetama päästjaid ja politseid, kui kriisiolukord seda nõuab. Elva malevkonna tegevuspiirkond moodustub Elva, Nõo, Kambja ja Kastre valla aladest, kuid meie liikmeskonda kuulub nii Tartust, kui ka mujalt kaugemalt pärit inimesi. Malevkonda kuulub üle 300 liikme, Elva malevkonna staap asub keset maalilist Elvat aadressil Kesk 32, Elva.
 
Missioon
Elva malevkonna  missioon on kasvatada ja süvendada Lõuna-Tartumaa piirkonnas elavate inimeste kodanikutunnet, kaitsetahet ja kaitsevõimet läbi Kaitseliidu ülesannete täitmise ja elanike aktiivse kaasamise, et säiliks Eesti iseseisvus ning suureneks inimeste turvatunne ja heaolu.
 
Visioon
Elva malevkond koondab endas kuni 10% enda vastutusalal elavaid alalises valmisolekus, hästi väljaõpetatud, koostööd tegevaid reservväelasi, eesmärgiga olla valmis kaitsma Eesti Vabariigi iseseisvust ja territoriaalset terviklikkust.
 
Liitumine
Kui Sul on soov liituda Elva malevkonnaga ning panustada kodu kaitsele ja turvalisusele, leida endale tugev ja vankumatu sõpruskond ning täiendada enda oskusi ja teadmisi, siis võta ühendust meie kompaniiveebli Imre Krüünvaldiga, kes vajadusel vastab ka kõikidele lisaküsimustele või aitab liitumisdokumentatsiooni täitmisega.
 
Vabatahtlikku riigikaitset on alati võimalik toetada ka kaudselt ning selle nimel oleme valmis igasuguseks koostööks ja avatud pakkumistele nii eraisikutelt kui ka ettevõtetelt. Koostöökogemused ja pikalt tõestatud usaldusväärsus annavad meile laiapõhjalise ning hinnatud oskustepagasi, mida kõigi soovijatega jagada.
 
Kontakt
Kaitseliidu Tartu maleva Elva malevkond
Kesk 32, Elva 61507
infoelvamalevkond.ee
+372 517 8176
https://elvamalevkond.ee/