Teksti suurus:
A A A

Ilmus Akadeemilise malevkonna ajalooraamat

23.03.2021
Kätte on jõudnud see ajalooline hetk, mil mul on rõõm teatada, et kaante vahele on saanud ligi sajandi lugu Eesti tudengkonna vabatahtlikust riigikaitselisest tegevusest.

Paljude kaasvõitlejate abil ja toetusel ning rohkem kui kümne aasta pikkuse ühise töö tulemusena on valminud väärikas ja sisutihe ajalooraamat rohkem kui 350 leheküljel. Teos, pealkirjaga "ALMA MATER’i MALEVLASED", kätkeb endas nii Tartu maleva üliõpilasmalevkondade kujunemise, kui ka veerandsajandi pikkuse Tartu maleva Akadeemilise malevkonna arenguloo.

Kokkuvõtvalt on see raamat, mis sisaldab endas paljude meie inimeste isiklikke mälestusi ja räägib kõigile meile ja teistele just meie loo Kaitseliidu väärikas ajaloos.

Hea kaitseliitlane, Akadeemilise malevkonna ajalooraamatu  tellimiseks ja ostmiseks mine palun  aadressile: http://bit.ly/ajalooraamat

Raamatu valmimisse panustajad, lahked annetajad, aga ka raamatu ostjad saavad raamatu kätte pidulikul esitlusel mis toimub siis, kui viirus seda võimaldab ehk mitte varem kui käesoleva aasta juunis.

Raamatu koostajate nimel
Ivar Sibul
nooremleitnant (r)
Tartu AKMK ajaloopealik