Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu parim meessportlane on Indrek Roos

14.12.2018
Kaitseliidu 2018. aasta spordikalendris oli 10 punktiarvestuslikku spordisündmust ning tulemuste summeerimise järgselt selgus, et käesoleva aasta üldvõitja maleva tiitel läheb Valgamaa malevale ja seda viimaste järjestikuliste aastate võitja Tartu maleva ees. Kaitseliidu tänavuseks aasta meessportlaseks kuulutati Tartu maleva liige Indrek Roos.

Valgamaa malev koondas kokku 147 osalejat spordivõistlustele ning triumfeeris võistkondliku võitjana sellistel spordialadel nagu kerge- ja raskejõustik.

Kolmas koht läks Rapla malevale Alutaguse-, Võrumaa- ja Järva malevate ees. Meie tunnustus kuulub Valgamaa südikatele spordisõpradele, malevapealik major Kaido Lusikule ja spordipealik Tõnis Orgile.

Traditsiooniliselt kuulutati välja ka Kaitseliidu Sporditähed erinevates kategooriates.

Parim meessportlane – Indrek ROOS Tartu malevast ( esikohad sõjalises kolmevõistluses, sangpommisspordis jne). Parima meessportlase nominendid on Mairo Mändla Saaremaa malevast ja Aleksander Tammert Tallinna malevast.

Parim naissportlane – Aili POPP Valgamaa malevast (esikohad lauatennises, sõjalises kolmevõistluses, jõuvõistluses jne). Parima naissportlase nominendid on Anna-Liisa Birk Tartu malevast, Lemme Berkis Tallinna malevast ja Aveli Tättar ning Maive Vill Valgamaa malevast.

Parim meesveteran – Tarmo MÄNDLA Saaremaa malevast (esikohad suusatamises, sõjalises kolmevõistluses, kergejõustikus jne). Parima meesveterani nominendid on Roman Kattai ning Kalle Kirs Tartu malevast, August Albert Järva malevast ja Üllar Jürviste Saaremaa malevast

Parim naisveteran – Viia KALDAM Valgamaa malevast (esikohad laskmises, sõjalises kolmevõistluses jne). Parima naissveterani nominendid on Kadri Parts Võrumaa malevast, Tiia Riis Järva malevast, Helen Saal Tartu malevast ja Annika Pang Valgamaa malevast.

Parim seenior – Sulev KÕIV Valgamaa malevast.

Parim spordipealik – Tõnis ORG Valgamaa malevast.

Eraldi tunnustuse said aktiivsemad vabatahtlikud ja eestvedajad: Kadri Parts Võrumaa malevast, Raili Nõgu Saaremaa malevast ja Helen Saal Tartu malevast. Spordiaasta 2018 ja Kaitseliit 100 jääb ainulaadsena kaunistama Kaitseliidu spordi ajaloo lehekülgi. Täname kõiki neid tuhandeid kaitseliitlasi kes osalesid või olid taustajõuks Kaitseliidu spordi ja liikumisharrastuse edendamisel.