Teksti suurus:
A A A

Naiskodukaitse heategevuslikul loteriil maakaitsepäeval müüdi üle 300 pileti ja koguti pea tuhat eurot Elva Perekodu toetuseks

01.07.2013
Täna, 1.juulil anti Elva Perekodus üle Tartu maleva maakaitsepäeval Naiskodukaitse heategevusliku loterii tulemusel kogutud 960 eurone annetus ja erinevaid sporditarbeid.
Käesoleva aasta maakaitsepäeval korraldas Naiskodukaitse Tartu ringkond üle aastate heategevusliku  loterii. Kuivõrd Tartu maleva Võidupühale pühendatud maakaitsepäev toimus sel aastal Elva linnas otsustasid naiskodukaitsjad toetada just kohalikku perekodu. Loterii toimuma saamiseks ulatasid käe mitmed sponsorid ja
naiskodukaitsjate sõbrad - võita võis erinevaid raamatuid, kontserdi-, teatri - ja muuseumipileteid, meeneid erinevatelt ettevõtetelt ja veel palju põnevat. Lisaks valmis naiskodukaitsjate nobedate näppude vahel auhinnaks mitmesugust käsitööd. Õnneloosil võitsid kõik pileti ostjad ja seega kujunes loterii maakaitsepäeval ülimenukaks ning naiskodukaitsjate rõõmuks paisus annetus suuremaks kui oodati ja koguti rohkem kui 900 €. Oma panuse lisasid ka Põhja-Tartumaa jaoskonna naiskodukaitsjad, kes suurendasid annetust Tartu ringkonna naiskodukaitsjate jõulupeol toimunud loterii tulemiga.
Täna anti kogutud annetus Elva Perekodus üle. Tartu maleva esindajatega liitusid ka Tartu maavanem Reno Laidre ja Elva linnapea Toomas Järveoja, kes mõlemad väljendasid rõõmu kordaläinud maakaitsepäeva üle ja avaldasid lootust, et edukas koostöö Kaitseliidu ja Naiskodukaitsega jätkub. Rahalisele annetusele lisaks oli rõõm üle anda ka kaitseliitlaste ja naiskodukaitsjate poolt kingitud spordivarustust.

Loterii korraldustoimkond ja Tartu malevlased tänavad kõiki toetajaid ning eriliselt kõiki maakaitsepäval osalejaid, kes panustasid õnneloosi ostmisega - koos tegime ühe ilusa heateo!

Rohkem pilte maakaitsepäevast Elvas vaata siit.