Teksti suurus:
A A A

Naiskodukaitsjad korraldavad maakaitsepäeval heategevusliku loterii Elva perekodu toetuseks

14.06.2013
Sel aastal toimub Tartu maleva maakaitsepäeva tähistamine Elva linnas ning Tartu ringkonna naiskodukaitsjad korraldavad Elva Perekodu lastele sporditarvete ostmiseks heategevusliku loterii.
Ettevalmistused maakaitsepäeva loterii toimumiseks on käinud juba kuid. Idee loterii korraldamiseks sündis juba eelmise aasta lõpus ja nüüd jääb üle ainult oodata Võidupüha, et näha kas naiskodukaitsjate pingutused ka vilja kannavad. 
Hea meel on tõdeda, et naiskodukaitsjate algatust on toetanud mitmed ettevõtted. Siinkohal tänusõnad kõikidele meie sõpradele:www.paracord.ee aitas nööriga käepaelte valmistamiseks ning auhinnad on välja pannud teater Vanemuine, A. Le Coq, Püssirohukelder, Eesti Rahva Muuseum, Viru Folk, MTÜ Loodusajakiri, AS Galvi-Linda, kirjastus Grenader, AS Regio, Maaleht, kirjastus Elmatar, kohvik Anna Edasi, TÜ Ajaloomuuseum, Tartu Tähetorn, Tartu Observatoorium, Vanakaru Valukoda, dr Ilmar Särg. Küll on tore, et meil nii palju toetajaid on!

Ühtlasi korraldasid mitmesuguste annetega naiskodukaitsjad suured meisterdamistalgud, et ikka oma nobedate näppudega auhindade hulka suurendada. Suurtest meisterdamistalgudest loe edasi siit.

Kohtumiseni Elvas maakaitsepäeval ja ärge unustage loteriitelgist läbi astuda! Iga loos võidab!