Teksti suurus:
A A A

Naiskodukaitsjate ja kodutütarde rõõmutoov suusatalv sai eduka lõpu

28.03.2013
Tartu Suusaklubi korraldas kolmapäevakuid, kus nii tegevsportlased kui harrastajad omavahel viiel korral mõõtu said võtta. Organisatsioonide arvestuses saavutas naiskodukaitsjate ja kodutütarde ühendvõistkond kokkuvõttes esikoha, individuaalselt tulid medalikohale Helen Saal (2.koht) ja Mirjam Link (3.koht).

Sama võidukad olid kodutütarde juhid ja naiskodukaitsjad ka Suusahullude poolt esmakordselt korraldatud suusaneljapäevakutel – kümnel järjestikusel neljapäeval suusatati erinevatel Tartumaa terviseradadel ning nime all „Kaitseliidu kiirreageerimisüksus“ saadi auga teenitud esikoht tiimide hulgas. Nimest ei tasu end
eksitada lasta – ülearust kiirust suusaradadel üles ei näidatud, pigem rahvasportlikku suusarõõmu. Seesugune nimi sai võistkonnale hoopis seetõttu, et tiim klopsiti enne esimest etappi kokku vaid mõne tunniga – omaette saavutus seegi! Kiirreageerimisüksuse liige Eda Leola sai eriauhinna kõigil etappidel osalemise eest – neid suusatajaid polnud palju, kes nii vaprat järjekindlust üles näitasid.

Igatahes pakkus mitmekesine suusatalv Tartu maleva naiskodukaitsjatele, kaitseliitlastele ja kodutütardele lumiseid ja sportlikke suusaelamusi - koostöörõõm, mõnus seltskond ja punased põsed kauba peale.