Teksti suurus:
A A A

Orienteerumisvõistlus O-detsember paneb üksused proovile

07.12.2021
Orienteerumisvõistlus O-detsember toimub Tartumaal, Kastre vallas, Kaagvere lähiümbruses kogu detsembrikuu vältel, millest saavad osa võtta kõik Tartu maleva liikmed.
Tartu maleva spordipealik Helen Saal ja Naiskodukaitse Tartu ringkonna liige Maret Vaher korraldasid Kaitseliidu Tartu maleva liikmetele orienteerumisvõistluse, mille eesmärgiks on tugevdada füüsist, lihvida orienteerumisoskusi ja viibida rohkem looduses. 

Võistlus toimub kuni 31.12.21 Tartumaal, Kastre vallas, Kaagvere lähiümbruses, kuhu on paigutatud 22 kontrollpunkti ning kogu raja pikkuseks on linnulennult 21 kilomeetrit. Võistluse start ja finiš asuvad Kaagvere staadionil.
"Rajale võib minna üksi kui ka kaaslasega. Sama rada või selle erinevaid osasid võib läbida kasvõi iga nädal. Oluline on, et läbitud saaks vähemalt 5 erinevat kontrollpunkti ja 5 kontrollpunkti märksõna registreeritud," sõnas võistluse korraldaja Helen Saal. "Orienteerumisvõistlus annab võimaluse oma oskused proovile panna ja koguda oma üksusele lisapunkte osaluse näol kui ka suurendab võimalust loosiauhindade võitmiseks."

Osalema on oodatud kõik Kaitseliidu noor-, tegev- ja toetajaliikmed, Naiskodukaitse, Kodutütarde, Noorte Kotkaste liikmed ning maleva palgalised töötajad.

Kõikide osalejate vahel loositakse välja erinevaid auhindu. Esimene jõululoos toimub 20.12.21 (19.12 seisuga) ning teine võistluse lõpus 01.01.22.

Lisainfo: Helen Saal, tartumalev.sportgmail.com