Teksti suurus:
A A A

Põhja-Tartumaa üksikkompanii

SINU PANUS RIIGIKAITSESSE ALGAB SIIT!

Põhja-Tartumaa üksikkompanii on kindlasti Kaitseliidu Tartu maleva üks aktiivsem, atraktiivsem ja progressiivsem allüksus. Põhja-Tartumaa üksikkompanii panustab oluliselt Tartu maleva sõjaaja üksuste komplekteerimisse ja seetõttu on meie liikmeskonna ning väljaõppe kriteeriumid kõrgendatud. Samuti on Põhja-Tartumaa üksikkompanii eestvedada suur hulk maleva avalikest-, teabe- ja värbamisüritustest, milledest mõned on muutunud pikaajalisteks traditsioonideks ja saanud juba suvise linnapildi lahutamatuks osaks.

Tihe koostöö käib kohalike omavalitsustega, koostööpartneritega ning erinevate ettevõtmiste ja üritustega pöörame pidevat tähelepanu ka oma tublide kaitseliitlaste peredele ja lähedastele.
Põhja-Tartumaa üksikkompanii pealik on enam kui 20 aastase Kaitseliidu staažiga ja 2016. aastal Eesti Vabariigi presidendi poolt Kotkaristi raudristiga pärjatud veebel reservis Risto Pool, kes on ka üks Põhja-Tartumaa üksikkompanii asutajaliikmetest.

Põhja-Tartumaa üksikkompanii embleemiks on kollane põhjatäht musta randiga rohelisel kilbil, mida ilmestavad Kaitseliidu asutamisaasta 1918 ja tähed PT (Põhja-Tartumaa).

Kui Sul on soov liituda Põhja-Tartumaa üksikkompaniiga ning leida endale tugev ja vankumatu sõpruskond ning oskused kodu ja pere kaitseks kogu eluks, siis võta julgelt ühendust meie personalipealiku Kristjan Tõnissoniga, kes vajadusel vastab ka kõikidele lisaküsimustele või aitab liitumisdokumentatsiooni täitmisega.

Vabatahtlikku riigikaitset on alati võimalik toetada ka kaudselt ning selle nimel oleme valmis igasuguseks koostööks ja avatud pakkumistele nii eraisikutelt kui ka ettevõtetelt. Koostöökogemused ja pikalt tõestatud usaldusväärsus annavad meile laiapõhjalise ning hinnatud oskustepagasi, mida kõigi soovijatega jagada.
 
Põhja-Tartumaa üksikkompanii pealik:
RISTO POOL
risto.poolkaitseliit.ee
+372 53403352

Põhja-Tartumaa üksikkompanii personalipealik:
KRISTJAN TÕNISSON
kristjan.tonissonkaitseliit.ee
+372 56918728                                                                  
Pildid meie tegevusest: