Teksti suurus:
A A A

Tartu malev korraldab uute liikmete leidmiseks laskepäeva

11.01.2018
KL Tartu malev korraldab laupäeval 20. jaanuaril 2018 kell 10.00 – 15.00 KL Tartu maleva tegemisi tutvustava laskepäeva.

20. jaanuaril leiab Tartu maleva lasketiirus Nooruse 9 (Tartu Tamme Gümnaasium, sissepääs hoovi poolt), aset KL Tartu maleva laskepäev, kus saab proovida kätt nii sportrelvadest laskmises kui tutvuda Tartu malevaga üksuste tegemistega.

KL Tartu maleva pealiku kolonelleitnandi Kalle Köhleri sõnul oodatakse Tartu maleva üksustega liituma nii mehi kui naisi, nii ajateenistuse läbinuid kui ka neid, kes soovivad saada Kaitseliidus sõjalise väljaõppe.

“Nagu meie eelnevad taolised värbamisüritused on näidanud, on meie seas palju neid, kes on kaalunud Kaitseliitu astumisele, kellel on omajagu küsimusi, kuid kellel pole olnud võimalust neid küsida. Laskepäev on selleks aga suurepärane võimalus,” lisas kolonelleitnant Köhler.

Tartu lahingkompanii ülema abi Janek Haara sõnul annab Kaitseliit militaaroskused ja teadmistepagasi, kuidas käituda kriisi korral. "Riigikaitse algabki eelkõige oma kodu ja lähedaste kaitsest ning tänapäeva kriisiderohkes maailmas muutuvad järjest olulisemaks oskused, kuidas kriisi ajal hakkama saada," ütles ta.  

Tartu maleva laskepäeva kohta saab lisateavet kodulehelt tartu.kaitseliit.ee ja Facebookist facebook.com/tartumalev.
Korraldusliku poole paremaks sujumiseks on laskepäev eelregistreerimisega ning registreeruda saab kuni 19. jaanuarini aadressil http://bit.ly/2Cex823 või meiliaadressil sander.silmkaitseliit.ee