Teksti suurus:
A A A

Tartu maleva esindajatekogu kogunes Eesti Lennuakadeemias

21.03.2024
Kaitseliidu Tartu maleva esindajatekogu kogunes kolmapäeval, 20. märtsil Eesti Lennuakadeemias, et võtta kokku aasta 2023 tegevused.
Möödunud aasta tegevuste aruandeid esitasid Tartu maleva pealik, maleva juhatus ja revisjonikomisjoni  Lisaks olid esindajakogul esindatud Naiskodukaitse, Kodutütarde ja Noorte Kotkaste esindajad, kes andsid ülevaate eelmise aasta eesmärkide täitmisest.

"Kõik eelmise aasta tegevused läksid hästi. Terve Tartu maleva liikmeskond kui ka tegevväelased ja töötajad tegid oma tööd pühendunult," ütles malevapealik kolonelleitnant Raul Kütt oma ettekandes.

π‘€π‘Žπ‘™π‘’π‘£π‘Ž π‘’π‘ π‘–π‘›π‘‘π‘Žπ‘—π‘Žπ‘‘π‘’π‘˜π‘œπ‘”π‘’ π‘œπ‘› π‘šπ‘Žπ‘™π‘’π‘£π‘Ž π‘’π‘ π‘–π‘›π‘‘π‘’π‘ π‘œπ‘Ÿπ‘”π‘Žπ‘›, π‘šπ‘–π‘  π‘šπ‘œπ‘œπ‘‘π‘’π‘ π‘‘π‘Žπ‘˜π‘ π‘’ π‘šπ‘Žπ‘™π‘’π‘£π‘Ž π‘Žπ‘™π‘™π‘’Μˆπ‘˜π‘ π‘’π‘ π‘‘π‘’π‘ π‘‘ 𝑛𝑖𝑛𝑔 π‘œπ‘› π‘£π‘Žβ„Žπ‘’π‘‘π‘’π‘  π‘Žπ‘™π‘™π‘’π‘£π‘’π‘ π‘’π‘  π‘šπ‘Žπ‘™π‘’π‘£π‘Žπ‘π‘’π‘Žπ‘™π‘–π‘˜π‘’π‘™π‘’.