Teksti suurus:
A A A

Tartu maleva karikavõistluse II etapi tulemused

02.10.2019
Tartu maleva karikavõistluse II etapp taktikalises laskmises toimus 29.09.19 Kahna karjääris, kuhu laskevõistluse peakorraldaja Ain Ehari koos abilistega oli valmis ehitanud viis erineva pikkuse ja keerukusega rada. Lisaks Tartu maleva liikmetele osalesid külalisvõistlejad Politsei- ja Piirivalveametist, Pärnumaa ja Viru malevast. Kokku saoles 68 võistlejat.
 
Suurem enamus ja kõik maleva karikavõistlustel osalejad võistlesid Standard klassis (AK4 7.62), milles kaks esimest kohta läksid Pärnumaa malevasse Marko Raba ja Marko Orgma ning kolmanda koha saavutas Liivar Lillemets. Seenioride arvestuses saavutas esikohas Daimar Elp, teise Ain Ehari ning kolmanda Ervin Lokko. Naiste arvestuses moodustasid esikolmiku Helen Saal, Kerli Prants ja Linda Pärn. Lisaks võistels 11 võistlejad Open klassis, kus samuti kaks parima kohta läksid külalistele Hermes Brambat, Kaspar Kaldjärv ning kolmandaks tuli Mikk Eelmets.
 
Võistkondlikult parima tulemuse tegid Pärnumaa maleva võistlejad, kes osalesid väljaspool arvestus. Tartu maleva karikavõistluste arvestuses võistkondliku esikoha saavutas Lõuna-Tartumaa üksikrühm ning teise koha Tamme ja kolmanda Elva malevkond.